O NAS

Nasza szkoła tańca w Poznaniu jest doskonałym wyborem dla tych, którzy chcą nauczyć się tańczyć bądź odświeżyć dawne umiejętności. Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem, by nauczyć naszych kursantów nie tylko odpowiednich kroków, ale także odczuwania przyjemności związanej z wyrażaniem siebie poprzez taniec. Nasz zespół z entuzjazmem podchodzi do nauczania i cieszy się na czas spędzony z Wami podczas zajęć. każdy znajdzie tutaj cos dla siebie. Oprócz tańca proponujemy także fitness dla tych, którzy chcieliby sie pozbyć zbędnych kilogramów. Nasza oferta jest skierowana zarówno dla starszych jak i młodszych uczestników, niezależnie od poziomu zaawansowania.

ZUZANNA SOŁTYSIAK

Od najmłodszych lat zdobywałam podstawy klasyki, następnie tańce towarzyskie, taniec nowoczesny, flamenco, taniec współczesny, tańce orientalne oraz salsę solo.

Pod okiem najlepszych instruktorów (w Polsce i za granicą) gromadziłam wiedzę i doświadczenie taneczne.

Jako licencjonowany instruktor tańca, mam na swoim koncie wiele sukcesów tanecznych i instruktorskich w tym kilka zwycięstw w mistrzostwach Polski, kilkadziesiąt wyróżnień na polskiej tanecznej arenie, wiele zwycięstw w konkursach ogólnopolskich.
Jednak moim największym osiągnięciem jest kształtowanie talentów tanecznych i rozbudzanie pasji tanecznej.

lat
0
jako instruktor
Lat
0
jako tancerz

Patrycja Trzynoga – 13 lat jako tancerka

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu kierunek: Taniec. Pierwsze kroki stawiałam w tańcu nowoczesnym dla dzieci, następnie w tańcu towarzyskim, tańcu ludowym, tańcu klasycznym i szeroko pojętym tańcu wpółczesnym.
Posiadam doświadczenie z techniki modern zaczerpnięte od takich tancerzy jak: M. Graham, M. Cunningham, a także J. Limon. Wielokrotnie brałam udział w konkursach i festiwalach organizowanych przez Ośrodki Kultury w całej Polsce.

Łukasz Jarzembowski – tancerz teatralny

Jestem studentem III roku Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych na kierunku Taniec w Poznaniu. Naukę tańca rozpocząłem od szeroko pojętej techniki tańca współczesnego w którym to do dnia dzisiejszego staram się pogłębiać swoją wiedzę.
W procesie swojej nauki poznałem również taniec klasyczny, taniec jazzowy, hip hop oraz byłem członkiem Poznańskiego zespołu ludowego.
Jestem również tancerzem w zespole Teatru Tańca Fleks Step, Brałem udział w wielu festiwalach oraz konkursach organizowanych na terenie całej Polski. Uczestniczę w różnorodnych warsztatach prowadzonych przez choreografów z Polski oraz z zagranicy.

Agnieszka Pańczak

Yoga była obecna w moim rodzinnym domu od czasów bardzo wczesnej młodości. Byłam i jestem też naocznym świadkiem tego jak działa. Od czasów gimnazjalnych uczęszczam wraz z Mamą na wiele kursów u wspaniałych polskich nauczycieli. Najlepiej czuję się w nurcie yogi – od ciała – podejściu gdzie to od praktyki asan rozpoczyna się oddziaływania na ciało i jego ustawienie, aby docelowo wpłynąć na oddech i skupienie umysłu. Podstawowa dla tego nurtu jest yoga Iyengara i wzorowane na niej podejścia.
—————-
Przystań Mocy – Studio yogi i rozwoju osobistego
Matka i córka.
Pedagog i Psycholog
Joga to nasza wspólna pasja, którą chcemy dzielić z Wami.
Naszym marzeniem jest stworzenie miejsca gdzie w zabieganym obecnie świecie możecie się na chwilę zatrzymać, zakorzenić, pobyć tu i teraz i gdzie możemy wspólnie czerpać z benefitów jakie daje nam praktyka jogi